В результаті ДТП з «КамАЗом», що впав з обриву в Кемеровській області, загинуло шестеро осіб. Про це повідомляє ТАСС з посиланням на ДІБДР Росії.

Аварія сталася в 100 км від Междуреченска на території, прилеглій до вугільного розпаду. «Водій, керуючи вантажним «КамАЗом», який перевозив робітників, впав в обрив з 8-10 метрів», — сказали в ДАІ. В результаті шестеро людей загинули, ще 16 постраждали.

У ДАІ пояснили, що вантажівка впала у вугільний відвал. Всього «КамАЗ» перевозив 21 працівника ВАТ «Розріз Распадский» до вугільної шахти. За інформацією ДАІ, постраждалі отримали травми різного ступеня тяжкості. За попередніми даними, водій не впорався з керуванням, додали в правоохоронних органах.

У холдингу «Євраз», який володіє розрізом, повідомили про створення спеціальної комісії для з’ясування обставин того, що сталося.

У департаменті охорони здоров’я Кемеровської області повідомили, що четверо постраждалих знаходяться у важкому стані, решта 12 — в стані середнього ступеня тяжкості. Постраждалі доставлені в Междуреченськ міську лікарню у відділення травматології та хірургії. У відомстві також додали, що їх евакуюють в центр охорони здоров’я шахтарів, який знаходиться в місті Ленінськ-Кузнецький.

Print Friendly, PDF & Email