Іванка Трамп, старший радник і дочка президента США, запускає Глобальну ініціативу жіночого розвитку і процвітання. У реалізації ініціативи візьмуть участь Держдепартамент, Рада національної безпеки і інші федеральні відомства. Про це передає Голос Америки з посиланням на Білий дім. Мета проекту — координація вже існуючих програм і запуск нових ініціатив для надання допомоги жінкам країн, що розвиваються в пошуку роботи, надання фінансових грантів і проведенні правових реформ.

Протягом найближчих шести років близько 50 мільйонів жінок у всьому світі зможуть отримати допомогу завдяки ініціативі Іванки Трамп, йдеться в повідомленні Білого дому.

Президент Дональд Трамп офіційно оголосив про запуск проекту, підписавши відповідне розпорядження і назвавши цю ініціативу «історичним кроком». Трамп заявив, що це буде сприяти встановленню стабільності у всьому світі. На церемонії підписання указу в Овальному кабінеті Білого дому були присутні Іванка Трамп, члени адміністрації, лідери бізнес-спільноти та жінки, які вже отримали допомогу завдяки подібним програмам.

Іванка Трамп, яка приступить до просування своєї ініціативи вже на наступному тижні, під час Мюнхенської конференції з безпеки, наголосила на важливості проекту.

«Ми вважаємо, що жінки, ймовірно, є найбільш недооціненим «ресурсом» для прискорення економічного зростання і процвітання в країнах, що розвиваються», — заявила Іванка Трамп відразу після підписання документа.

До фінансування ініціативи планується залучити ресурси приватного бізнесу.

«Ми пишаємося тим, що Америка завжди була щедрою країною, яка прагне допомогти іншим державам … Але ми хочемо робити це відповідально», — заявила Іванка Трамп, обіцяючи докласти всіх зусиль для відстеження прогресу в роботі ініціативи. Вона розповіла, що одним з консультантів проекту став колишній держсекретар Генрі Кіссінджер.

Print Friendly, PDF & Email