В NASA висловили зацікавленість у посилені співпраці з Україною в космічних проектах, зокрема у сфері дослідження місяця. Про це повідомляє посольство України в Сполучених Штатах за результатами зустрічі Посла України в США Валерія Чалого з Адміністратором НАСА Джимом Бріденштайном.

У ході зустрічі було обговорено широкий спектр питань співпраці в галузі дослідження космічного простору в мирних цілях та активізації двостороннього діалогу у цій сфері, у т.ч. в рамках відповідної українсько-американської робочої групи, створеної в травні 2016 року.

Крім того сторони домовилися про підготовку до підписання міжурядової Угоди про співробітництво та використання космічного простору в мирних цілях.

Джим Бріденштайн висловив вдячність за підтримку Україною космічних ініціатив НАСА, а також наголосив на зацікавленості у залученні українських підприємств до реалізації проектів у сфері дослідження Місяця.

Мова також зайшла про значні перспективи поглиблення двосторонньої співпраці, при цьому сторони наголосили на позитивних прикладах українсько-американської взаємодії у космічній сфері, одним з яких є проект «Антарес».

Print Friendly, PDF & Email