Власники автомобілів на Єврономер після закінчення пільгового періоду 22 лютого зможуть їх розмитнити за повною ставкою акцизного податку до кінця травня 2019 року. Про це на брифінгу сказав заступник міністра фінансів Сергій Верланов, повідомляє РБК-Україна.

Верланов нагадав, що з 24 травня 2019 року власників нерозмитнених автомобілів штрафуватимуть. Розмір штрафу складатиме 170 тисяч грн. 

«Що стосується питання, що буде з тими, хто не скористається цим правом, то на сьогодні ми бачимо дві опції: це вивезення автомобіля за межі території України, другий варіант — це продаж на запчастини», — сказав він .

У свою чергу заступник глави Державної фіскальної служби України Віктор Кривицький нагадав, що 22 лютого, в останній день пільгового терміну митного оформлення, всі митниці працюватимуть до 24 годин.

«Всі громадяни, які встигли подати декларації до 24 годин, у яких не буде проблем з документами … будуть оформлені, навіть якщо ми не встигнемо 22 числа, вони будуть оформлятися протягом наступних днів», — розповів він.

Нагадаємо, що закони про розмитнення «євроблях» №8487 і №8488 набули чинності 25 листопада 2018 року.

Print Friendly, PDF & Email