З 7 по 14 лютого у всіх регіонах України, крім Криму та непідконтрольних частин Сходу,  було проведено дослідження електоральних настроїв населення. Всього участь в опитуванні взяли 2016 респондентів віком від 18 років, повідомляє ВВС.

Похибка результатів дослідження не перевищує 2,3 відсотка. 

Так серед опитанних, які вже визначилися з вибором кандидата лідером виявився Володимир Зеленський. За нього проголосували б 19 відсотків респондентів. На другому місці Петро Порошенко – його підтримують 16,8 відсотка. На третьому місці Юлія Тимошенко з рейтингом 13,8 відсотка. За нею слідують Анатолій Гриценко та Юрій Бойко з показниками 7,3 і 7,1%, відповідно. Крім того 4,8 відсотка набрав Олег Ляшко. Рівень підтримки інших кандидатів не перевищує 3 відсотка. 

Соціологи також вивчили настрої громадян щодо другого туру виборів. Учасникам опитування запропонували три пари кандидатів. За їхніми даними, Володимир Зеленський зі значним відривом обходить у другому турі і Петра Порошенка, і Юлію Тимошенко. Його підтримують на 13 і 10% більше респондентів, відповідно. У парі Порошенко-Тимошенко більше симпатій респондентів отримала глава «Батьківщини» –22,4% проти 20%.

Print Friendly, PDF & Email