Поліція мексиканського міста Тіхуана розслідує вбивство двох підлітків з Гондурасу, які прийшли в Мексику в складі каравану мігрантів в надії потрапити в США, передає Голос Америки. Жертви були знайдені в провулку з ножовими пораненнями і слідами удушення.

Поліція вважає, що підлітків вбили під час пограбування, а їх третій супутник був поранений, але зміг втекти.

Відповідно до одного з повідомлень, були затримані двоє підозрюваних.

Міністерство закордонних справ Гондурасу висловило співчуття сім'ям жертв і закликало своїх громадян не пускатися в небезпечний шлях в США.

У місті Тіхуана, яке розташоване на кордоні Мексики і США, зараз знаходяться близько 3000 мігрантів, які сподіваються отримати притулки в Сполучених Штатах. Однак агенти імміграційної служби можуть обробити лише близько 60 заявок на місяць, і тим, хто чекає своєї черги, доведеться залишитися в Тіхуані на кілька місяців.

У той час, за словами місцевої влади, міська інфраструктура не справляється з такою кількістю мігрантів, а притулку переповнені. Невдоволення такою ситуацією виражають і жителі міста. Зокрема в середині листопада місцеве населення влаштовувало протестні акції проти перебування в місті мігрантів. Люди стурбовані, що інфрасруктура міста не пристосована до такої кількості мігрантів, більш того люди переживають за свою безпеку та не хочуть, щоб їх податки йшли на утримання караванів. 

Print Friendly, PDF & Email