Анкара ні перед чим не зупиниться для ліквідації загрози цілісності, суверенітету і незалежності Туреччини. Про це сказав міністр національної оборони Туреччини Хулусі Акар, виступаючи перед персоналом турецької військової бази в Катарі. При цьому Акар акцентував увагу на наявності в регіоні загроз національній безпеці Туреччини, передає Anadolu.

За його словами, Туреччина уважно стежить за тим, що відбувається в районах півночі і сходу Сирії, захоплених YPG / PKK, яких Анкара вважає терористами.

Туреччина поставила перед собою мету очистити від терористів район Мюнбіч і райони Сирії на схід від річки Євфрат, сказав міністр. Він також додав, що активна підготовка в цьому напрямку вже триває.

«Лінія окопів, траншей і тунелів, виритих терористами в районах Сирії на схід від річки Євфрат, не зупинить турецьку армію. Коли прийде час, ці оборонні споруди стануть могилою для терористів», — сказав Акар.

Міністр зазначив також, що Анкара не дозволить перетворити іракський район Синджар в аналог району Кандиль, де вже багато років орудують терористи PKK.

За словами глави відомства, останні удари ВПС Туреччини по об’єктах терористів в районах Синджар і Караджак на півночі Іраку з повітря завдавалися з особливою акуратністю, аби мінімізувати збитки мирного населення. 

Раніше повдомлялося, що Туреччина готує операцію проти підрозділів курдів у Сирії. 

Print Friendly, PDF & Email