Об’єднані сили 31 жовтня — 1 листопада проведуть превентивні заходи з протидії терористичним і диверсійних загрозам в місті Краматорськ, повідомляє УНІАН.

«У зв’язку з проведенням превентивних заходів з протидії терористичним і диверсійних загрозам командування Об’єднаних сил закликає жителів міста Краматорськ не залишати без необхідності свої будинки, дотримуватися правил особистої безпеки та поводження з підозрілими предметами, вибухово-небезпечними речовинами і т.д», – попередив штаб ООС на своїй сторінці у Facebook.

У штабі наголосили, що всі дії будуть проходити в рамках чинного законодавства і санкціоновані командувачем Об’єднаними силами генерал-лейтенантом Сергієм Наєв.Також жителів міста попередили про необхідність мати при собі документи, що засвідчують особу. 

З інформацією про приналежність невідомих осіб до терористичних підрозділів бойовиків необхідно звертатися на адресу чергових служб головного відділу в Краматорську ГУ СБУ в Донецькій і Луганській областях за тел. 06264-3-03-33 і Краматорського міського відділу ГУ НПУ в Донецькій області за тел. 102, 06264-7-02-47.

Print Friendly, PDF & Email