В Каліфорнії зниклими безвісти через лісні пожежі вважається 631 людина. Список загиблих збільшився до 66 осіб. Як доповідають місцеві органи влади від пожежі Кепм на півночі штату загинуло 63 людини, ще троє – від пожежі Вулсі на півдні. Згоріло близько 12 тисяч будівель, повідомляє ВВС.

Кількість зниких без вісти різко зросла вдвічі за останню добу — в четвер це число досягало 300 осіб. Влада пояснює це тим, що рятувальним командам вдалося опрацювати всю інформацію від населення, яка надходила з 8 листопада. Однак шериф округу Бьютт Корі Хоне пояснює, що через жахливі умови, в яких доводиться працювати рятувальникам, в списках можуть бути помилки, а кількість зниклих продовжить змінюватися. 

За даними каліфорнійської влади, зараз пожежі локалізовані на 40%. Чиновники кажуть, що розраховують повністю локалізувати пожежі, площа яких вже збільшилася до 56 тисяч гектарів, не раніше початку грудня.

В гасінні пожеж зараз задіяні 9,4 тисячі пожежників. Пожежа Кемп, яка почалася вісім днів тому, швидко поширилася по півночі штату через вітер. Це ускладнює роботу рятувальникам та залишає зовсім мало часу на евакуацію місцевих жителів. 

Поки у влади немає точного пояснення причин займання лісів. Однак кілька людей вже подали позови проти місцевої електромережної компанії — вони вважають, що пожежа Кемп почалася через аварію на лінії електропередач.

Наразі від пожеж найбільше постраждало місто Парадайз, яке вигоріло майже повністю. 

Print Friendly, PDF & Email