Російський турист Олексій Домбровський помер від ножових поранень, отриманих при пограбуванні в Кіто. Про це в середу кореспонденту ТАРС повідомив Андрій Алексєєв, завідувач консульським відділом посольства Росії в Еквадорі. Про це повідомляє ТАСС. 

"Наш громадянин Домбровський Олексій загинув 4 лютого. Це сталося приблизно о пів на дев'яту вечора, - сказав дипломат, додавши, що Домбровський разом з дружиною приїхав в Еквадор як турист на кілька тижнів.

"На жаль, ввечері вони вийшли з готелю прогулятися, і на них напали четверо людей", - продовжив дипломат.

Це була спроба пограбування, уточнив Алексєєв. Домбровському завдали кілька ножових поранень. Протягом п'яти-семи хвилин на місце приїхали поліцейські, росіянина доставили в лікарню, де він помер.

Як повідомили в посольстві РФ в Еквадорі, по гарячих слідах вдалося зловити трьох з чотирьох нападників. "Четвертий, за попередньою інформацією, є родичем одного із затриманих, тому є надія, що він також буде спійманий найближчим часом", - додав Алексєєв, зазначивши, що розслідування йде повним ходом.

За словами завідувача консульським відділом посольства Росії, "еквадорська сторона активно допомагає, і ми постійно перебуваємо на зв'язку з дружиною загиблого".

Інцидент стався в історичній частині Кіто. Як зазначив Алексєєв, цей район можна назвати благополучним, незважаючи на велику кількість поліцейських. Дипломат уточнив, що напад стався у вечірній час, а за останній час в Еквадорі і в Кіто, зокрема, криміногенна обстановка дещо погіршилася.

У посольстві російським туристам, які відвідують Еквадор, порадили при прогулянках в темний час доби проявляти обережність. При цьому, за словами Алексєєва, в туристичних місцях зазвичай безпечно, але з собою краще не брати дорогі речі, велику суму грошей або прикраси. "І потрібно бути завжди напоготові", - заявив дипломат.

Print Friendly, PDF & Email