СБУ відкинула звинувачення в прослуховуванні кандидатів в президенти України. Таку заяву зробила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська.

«На адресу Служби безпеки України прозвучали звинувачення в незаконному стеженні і прослуховуванні від двох кандидатів в президенти. Розуміючи, що з наближенням виборів кількість подібних безпідставних заяв може збільшуватися, хочемо відразу поставити всі крапки над «i»:

Служба безпеки України з відповідальністю заявляє, що жодних дій, оперативно-розшукового чи процесуального характеру, які б обмежували права і свободи осіб, зареєстрованих кандидатами в президенти, не здійснювала», — написала вона в «Фейсбуці».

Нагадаємо, що 6 лютого на засіданні Верховної Ради позафракційний депутат, глава виборчого штабу Анатолія Гриценка Віктор Чумак заявив, що виявив пристрої для прослуховування. Всього в штабі нібито знайшли п’ять таких гаджетів. Їх він продемонстрував з трибуни.

— Хочу показати журналістам на камери ці п’ять пристроїв, які були знайдені в штабі кандидата в президенти Анатолія Гриценка. Це пускові пристрої, які запускають відео або аудіозапис. Ці пристрої можуть бути і в цьому приміщенні, — сказав Чумак.

Сам Гриценко подав заяву в поліцію про стеження.

Print Friendly, PDF & Email