Контрнаступ українських військових підриває і так низький моральний дух у так званих елітних російських підрозділів і викликає паніку у впливових осіб з Кремля. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

«Законодавчі органи» ставлеників Росії в окупованій Україні так званих Донецької та Луганської народних республік («ДНР» та «ЛНР») закликали своє керівництво «негайно» провести «референдум» про визнання «Л/ДНР» суб’єктами Росії. Такий підхід є непослідовним. Російські війська не контролюють усю Донецьку та Луганську області. Таким чином, приєднання територій, на які претендують «Л/ДНР», призведе до того, що Росія анексує області, які, за визначенням Кремля, будуть частково перебувати під законною українською владою та впливом ЗСУ», — йдеться у повідомленні.

Військові аналітики припускають, що російському керівництву не вистачає способів зупинити українські сили, які просуваються через річку Оскол у Луганській області.

Повідомляється, що РФ відчайдушно намагається мобілізувати додаткові сили зі всіх потенційних джерел, щоб посилити свої «сильно деградовані та деморалізовані підрозділи», але виявляються не в змозі створити значну бойову міць.

Чисельність добровольчих підрозділів, які може створити Росія, зменшується.

Нагадаємо, українські військові минулої доби відбили ворожі атаки в районах населених пунктів Майорськ, Веселе, Курдюмівка та Новомихайлівка.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email