Українські військові завершили зачистку та встановили повний контроль над смт Білогорівка Лисичанської об’єднаної територіальної громади Сєвєродонецького району. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у понеділок, 19 серпня.

За його словами, раніше Білогорівка неодноразово переходила з рук у руки.

«Але на сьогоднішній день зачищена і повністю під контролем українських Збройних сил», – заявив Гайдай.

Він наголосив, що звільнення Луганської області буде нелегким.

«Нам усім слід запастися терпінням в очікуванні масштабної деокупації Луганської області. Цей процес буде набагато важчим, ніж на Харківщині. За кожен сантиметр Луганської землі буде важка боротьба. Ворог готується до оборони, тож «парадом» не зайдемо», – додав глава Луганщини.

Водночас, за його словами, представники органів влади готові до відновлення роботи у всіх населених пунктах у міру їхнього звільнення.

«Люди на нас чекають. Ми готуємося. Українська влада відразу почне працювати в деокупованих громадах. Час і терпіння», – додав Гайдай.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email