На сході Харківської області та на півночі Донбасу зараз тривають перегони між захисниками та загарбниками.

Просування української армії йде у бік лівого берега річки Оскол у Харківській області та у бік Лимана Донецької області. Про це розповів радник Офісу президента Олексій Арестович в ефірі Фейгін Live.

За словами політика, ВСУ має два плацдарми на лівому березі Оскола. Крім того, українські війська взяли кілька населених пунктів до Лимана.

«Такими темпами найближчим часом Лиман може влетіти в оточення і бути взятим, а далі відкривається оперативний простір до Сватового», — сказав Арестович.

При цьому він зазначив, що на сході Харківської області та на півночі Донбасу зараз триває перегони — або ЗСУ розширять плацдарм на лівому березі річки Оскол і візьмуть Лиман, або росіяни створять там лінію оборони.

«Але їх там дуже мало. Вони не встигають створити лінію оборони та її кимось заповнювати. Там можливі великі дірки та прориви українських військ через ці дірки. А значить — обвалення всієї півночі Луганської області», — додав радник.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email