Український спортсмен став першим в історії боксером-власником поясу The Ring у двох вагах, а також захистив титули IBF, IBO, WBA та WBO.
Український боксер, володар поясів WBO, WBA, IBF та IBO у надважкій вазі Олександр Усик переміг британця-важковаговика Ентоні Джошуа у реванші за рішенням суддів. Трансляцію бою в ніч на неділю, 21 серпня, показали у 190 країнах світу.
Так, поєдинок у багатофункціональному спортивному комплексі Король Абдалла Спортс Сіті в Джідді, Саудівська Аравія, тривав усі 12 раундів.
Варто відзначити п’яту трихвилинку, коли Джошуа використав заборонений прийом – ударив суперника нижче пояса. Проте Усик швидко прийшов у норму.
Крім того, у восьмому та дев’ятому раундах британець “пройшовся” по корпусу українця.
Усик не залишився у боргу – у десятій сутичці завдав Джошуа серії потужних ударів.
У результаті український боксер переміг британця за рішенням суддів. Думки колегії розділилися: 115-113 на користь британця, 115-113 на користь українця та 116-112 на користь Усика.
“Я присвячую цей бій моїй Державі – Україні, Збройним Силам України та всім, хто зараз захищає мою країну!” – сказав Усик після перемоги.
—————————————————————————————————————————————————————————-
Друзі! Важлива Ваша підтримка!
Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.
Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!
Слава Україні!
- Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
- PayPal: [email protected]
- IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
- Webmoney: Z017725753655
—————————————————————————————————————————————————————————-