Президент зазначив, що керівництво країни готується до нового тижня — дуже важливого для нашої держави.

Президент України Володимир Зеленський, звертаючись до українського народу, нагадав про особливості наступного тижня, зокрема святкування Дня Незалежності України.

«Активно готуємося до нового тижня, дуже важливого для всіх нас, для нашої держави. Попереду — день нашого прапора та день нашої незалежності. Попереду — вшанування ветеранів війни за свободу України та Кримська платформа — цього року справді особлива. Цього року буквально в повітрі Криму відчувається, що окупація там тимчасова, а Україна повернеться», — заявив Зеленський.

Президент вважає, що українці мають чим пишатися, але попереду ще багато труднощів.

«Ми завжди говоримо чесно: заради перемоги України ще потрібно боротися, ще треба зробити дуже багато, ще потрібно вистояти і витерпіти, на жаль, багато болю. Але українці вже можуть за правом відчувати гордість за себе, за свою державу і своїх героїв», — зазначив глава держави.

На завершення звернення Зеленський закликав українців вболівати за Усика, який захищає спортивну частину країни.

«Тримаємося разом! Допомагаємо один одному! Відновлюємо зруйноване! Боремося за всіх наших людей. І вболіваємо за тих, хто представляє Україну, сьогодні — обов’язково за Усика, наш хлопець! Віримо в себе і в Україну!» — сказав президент.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email