В автомобілі їхала донька Олександра Дугіна Дар’я, яка підтримувала ідеологію батька. Вона загинула на місці.

У Підмосков’ї, в районі селища Великі Вяземи, увечері в суботу, 20 серпня, вибухнув автомобіль Toyota Land Cruiser Prado, який належав російському пропагандисту Олександру Дугіну. Водій загинула, повідомляє ТАСС.

За даними правоохоронців, за кермом джипа, який вибухнув під час руху, їхала дочка Дугіна — Дар’я. У машині вона була одна.

Водночас тіло водія Land Cruiser неможливо ідентифікувати на місці — воно повністю згоріло. Попередньо встановлено, що то жінка.

Як повідомляється, Дугіна поверталася з фестивалю, і разом із нею мав їхати батько. Однак той в останню мить сів в інший автомобіль.

Зазначимо, Олександра Дугіна називають «консультантом» російського президента Володимира Путіна із пропаганди. Його донька нещодавно була внесена до санкційного списку Великобританії, оскільки сприяла батькові в поширенні ідеології «русского мира».

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email