Олександр Усик під час пресконференції дав чітку відповідь на питання «чий Крим?». Український боксер заявив, що він вже неодноразово відповідав на це питання і кожен раз люди хочуть почути щось інше.

Під час пресконференції Усик дав чітку відповідь з приводу окупованого Криму і зірвав оплески.

«Багато ми про це говоримо. Знаєте, що мені не подобається в житті? Коли хочуть їсти за мій рахунок, але я не пригощаю, а з мене вимагають, щоб я заплатив», — сказав Олександр Усик.

Він згадав пресконференцію у 2014 році, яку давав у Києві після якогось чергового поєдинку. Крим на той момент вже був тимчасово окупований. Боксера вже тоді запитали про його позицію, і він твердо відповів, що Крим — український.

«Там мене запитали з приводу Криму. Хлопця, який народився і жив у Криму. Він український», — додав Усик.

Спортсмен зазначає, що його регулярно запитують з приводу Криму і ймовірно, люди хочуть отримати якусь іншу відповідь. Але Усик завжди відповідає, що Крим — український. Хоча тимчасово окупований. І Крим обов’язково повернеться.

Український боксер підкреслив, що він виїхав з Криму за два дні до псевдореферендуму.

«Я перший раз сказав, що Крим — це тимчасово окупована територія. Але вона обов’язково повернеться і не буде тимчасово окупованою територією. Він буде, як і до 2014 року. Він — наш! Був, є і буде!» — сказав Олександр Усик.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email