Уряд виступив за удосконалення правил відбору учасників для участі у пісенному конкурсі Євробачення, для уникнення повтору цьогорічної ситуації.  Відповідну пропозицію було внесено Віце-прем’єр-міністром В’ячеславом Кириленко, повідомляє Урядовий Портал. 

«Кабінет Міністрів України підтримав пропозицію Віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка щодо удосконалення правил відбору учасників від України на пісенний конкурс «Євробачення» та впорядкування концертно-гастрольної діяльності для осіб, які беруть участь у заходах на території країни – агресора та окупованій території (законопроект №8085)», – зазначено у повідомлені. 

Пояснюючи таку пропозицію в прес-службі Кабміну пояснили: «Урядове рішення продиктоване суспільним резонансом, який був викликаний обставинами недавнього відбору учасників конкурсу «Євробачення»-2019 від України». 

Крім того в Уряді вказують, що втручатися безпосередньо в процес відбору не можуть, так само як і в діяльність суспільного мовника (як куратора процесу). Втім урядовці можуть посприяти уникненню в майбутньому ситуацій, що збурюють суспільство,  за рахунок удосконалення існуючих нормативних актів. 

Нагадаємо, що представляти Україну на цьогорічному конкурсі вже відмовилися троє учасників національного відбору: MARUV,  Freedom-jazz та KAZKA.

Print Friendly, PDF & Email