Уряд ініціює перегляд держбюджету на 2017 рік. Про це йдеться у повідомленні на сайті Кабміну. Так пропонується збільшення фінансування Національної академії медичних наук України у 2017 році на 639 мільйонів гривень.
“Я почув цифру 639 мільйонів і зараз даю доручення Мінфіну знайти цю цифру для того, щоб ми змогли під час змін до бюджету, які можуть відбутися у червні, вам забезпечити це фінансування, – заявив Володимир Гройсман. – Національна академія медичних наук – це має бути топ, гордість, найвищі технології і належні умови праці. Якщо не змінимо фінансування, то так вона (система) і буде складною, і кожен заклад буде від цього втрачати”, – сказав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.
Водночас Гройсман вважає, що медичні установи Академії мають самі заробляти власні доходи, надаючи медичні послуги, тому розглядатиметься можливість автономізації закладів.