В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун разом з мікробіологом Оленою Лівінською розібралася, чи шкідливо харчуватися молочними продуктами. Про це очільниця міністерства розповіла на своїй сторінці у Facebook.

Вона пояснила, що здатність «сприйняття» молочних продуктів з віком знижується. За словами Супрун, майже три чверті дорослого населення живуть зі зниженою здатністю перетравлювати лактозу.

Якщо ви теж погано її засвоюєте, Уляна Супрун радить харчуватися молочними продуктами без лактози і вживати їх потроху, але регулярно.

«У дослідженні Американського національного інституту здоров’я сказано, що якщо вживати за один прийом їжі не більше 12 грам лактози (приблизно чашка молока або дві чашки йогурту), то симптоми лактозної недостатності будуть мінімальними або зовсім не будуть спостерігатися», — сказала вона.

Людям, що не мають проблем з непереносимістю лактози, все одно варто пам’ятати, що слід дотримуватися помірності при споживанні продуктів з молока, особливо, з високою жирністю.

Світові організації в галузі харчування рекомендують вживання 2-3 порцій молочних продуктів на день (одна порція, в даному випадку, прирівнюється до приблизно склянки рідкого продукту, або 40 г — для твердого сиру).

Раніше Супрун розповіла, як в наш організм потрапляє вірус грипу, які симптоми він викликає, і що робити, якщо ви заразилися. За словами Супрун, набряк і біль в горлі, кашель, гарячка і головний біль — це не так уже й погано, адже ці симптоми означають, що ваш імунітет активно працює.

.

Print Friendly, PDF & Email