Публічне акціонерне товариство Укрзалізниця веде переговори з міжнародними фінансовими організаціями про переведення існуючих кредитів у національну валюту. Про це повідомив голови правління компанії Войцех Бальчун, передає прес-служба Укрзалізниці.

"Плануємо фінансуватися в національній валюті, щоб уникнути курсового ризику, який дуже сильно вдарив по Укрзалізниці у 2015 році. Ми вже звернулися з пропозицією до державних українських банків щодо створення консорціуму, який би фінансував наші інвестиційні проекти. Ми також говоримо з міжнародними фінансовими організаціями. З їхнього боку є позитивні сигнали. І для мене найважливіше те, що зараз вони серйозно обмірковують фінансування Укрзалізниці в гривні", - сказав він.

Також Балчун додав, що Укрзалізниця працює над підвищенням ефективності для пошуку внутрішніх джерел фінансування.

Нагадаємо, що 2016 рік Укрзалізниця закінчила з прибутком 303 млн гривень (2015 рік компанія закінчила зі збитками 16,8 млрд гривень).

ПАТ Укрзалізниця розпочало свою господарську діяльність з 1 грудня 2015 року.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна та Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Print Friendly, PDF & Email