26 жовтня о 12:00 громадська організація EasyBusiness організовує круглий стіл «Як  Україні посісти третє місце в Європі за рівнем інтернаціоналізації МСБ?».

Під час заходу буде презентовано дослідження щодо інтеграції українського малого та середнього бізнесу (МСБ) в ланцюги доданої вартості ЄС. Круглий стіл проходитиме в Українському кризовому медіа–центрі за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2. Захід відбудеться за підтримки проекту «Громадська    синергія»,    що    фінансується    Європейським    Союзом    та                            виконується Міжнародним фондом «Відродження».

В Україні МСБ забезпечують понад 80% зайнятості та генерують понад 60% доданої вартості всередині країні. Але, незважаючи на це, рівень інтернаціоналізації МСБ є найгіршим серед показників міжнародної Організації економічного співробітництва та розвитку SME Policy Index.

Така ситуація може бути пояснена наявністю регуляторних або нерегуляторних бар’єрів, що обмежують експортну діяльність МСБ. Низька залученість МСБ до ланцюгів доданої вартості ЄС відображається на прибутковості бізнесу та рівні реалізації потенціалу підприємств.

Якою є міжнародна практика подолання регуляторних та нерегуляторних бар’єрів? Які дії варто здійснити для покращення середовища інтернаціоналізації МСБ у контексті Угоди про асоціацію? Ці та інші питання будуть обговорені під час круглого столу та презентації аналітичного звіту «Інтеграція українського МСБ в ланцюги доданої вартості ЄС».

Програма:

  • 12:00-13:00 Презентація аналітичного звіту «Інтеграція українського МСБ в ланцюги доданої вартості ЄС»
  • 13:00-13:30 Обговорення рекомендацій щодо покращення регуляторного та нерегуляторного середовища для інтернаціоналізації українського МСБ

Спікери:

  • Ксенія Ляпіна, Голова Державної регуляторної служби України
  • Денис Шемякін, Директор команди підтримки реформ при МЕРТ
  • Ігор Бураковський, Директор Інституту економічних досліджень і політичних консультацій, експерт РПР
  • Антон Шулик, Виконавчий директор Civitta Ukraine
  • В’ячеслав Биковець,    Генеральний    директор    Спілки    підприємців    малих, середніх      та приватизованих підприємств
  • Дмитро Яблоновський, Заступник директора Центру Економічної Стратегії, експерт РПР.

Для акредитації представників ЗМІ просимо надіслати свої дані комунікаційному менеджеру на адресу info@easybusiness.in.ua, телефон для довідок: (068) 020-70-96.

 

Print Friendly, PDF & Email