Відомий український блогер Сергій Іванов дав пораду білоруським опозиціонерам знищувати усіх незгодних. Про це він написав на свої сторінці у Facebook. «Сябри, якщо у вас щось вийде, то, головне, не повторюйте наших помилок. Вішайте одразу, не вагаючись. Жодних перемовин, компромісів, опозиційних блоків і судових процесів. Кращий прокурор — це ліхтар. На жаль, так».

Подив викликає навіть не стільки агресивний заклик самого Іванова, скільки схвальна реакція українського сегмента користувачів сегменту. Так на даний момент під постом є понад5 тисяч «лайків» та близько 500 репостів.

Коментарі також вражають своєю агресивною кровожерливістю. «А я от не згоден, бо вішати — то якось довго, та й забагато честі для усіх цих виродків. Так що я за автомат — один постріл і нема виб…дка. Бам-бам-бам — і вже трьох нема. Швидко, зручно і без зайвої уваги» — пише користувач «Євген Шевченко. «Тільки коліївщина. Вона невідворотня… Розвісити на стовпах усіх цих -манів, -ових, -іних» — висловлює антисемітську позицію Олег Артищук. «Ми ж вважали,що ми європейці, треба все по закону… тільки от нема кому ті закони виконувати, як виявилось залишаються ліхтарі…» — написала Наталія Віровець.

Серед кількох сотень коментарів можна знайти лише декілька примирливих та тих, які засуджують недемократичні методи боротьби.

 

123 просмотров всего, 2 просмотров сегодня

Print Friendly, PDF & Email