24 лютого 2022 року став першим днем тотальної війни Росії проти України. Цього вівторка, 20 грудня, українська громада округу Колумбія провела вахту зі свічками перед Білим домом, щоб відзначити 300-й день повномасштабного вторгнення Росії.

Акцію організувала благодійна організація US Ukrainian Activists.

Минуло майже десять місяців відтоді, як Росія почала повномасштабне вторгнення в Україну, несучи смерть і руйнування в усіх куточках країни. Російські ракети обрушилися на Україну, вбивши тисячі людей і залишивши мільйони без світла, тепла чи води; з настанням зими вони стикаються з несприятливими умовами для життя. Цього року російські війська проникли глибоко в середину України, вчиняючи масові звірства, які шокували весь світ, лише за декілька кілометрів від столиці Києва.

Місцеві українці та прихильники України зібралися, щоб згадати життя, втрачене під час загарбницької війни Росії, і висловили солідарність з мільйонами українців, які тепер стикаються з неймовірними умовами цієї зими.

Учасники принесли знаки, прапори та свічки, щоб запалити світло в зимовій темряві в ім’я свободи, миру та надії.

Про це розповіла президентка US Ukrainian Activists (USUA) Надія Шапоринська, яка долучилася до організації заходу.

"Щодня в Україні продовжують гинути мирні та невинні люди. Коли інші країни ведуть справи з росією, це спонсорує російсько-терористичний режим", - зауважила організаторка акції.

Фото надані US Ukrainian Activists.

Print Friendly, PDF & Email