«Потєрь нет» – але тільки вбитими вже 100 тисяч окупантів. Кремлівська військова авантюра обернулася повним стратегічним провалом для росії. Наслідки, які вже можна окреслити у фактах.

ЗСУ знають, які новорічні подарунки дарувати українцям. За даними Генштабу на 22 грудня українська армія вже ліквідувала 100 тисяч окупантів. Для розуміння це вже у 7 разів більше, ніж втрати радянського союзу в Афганістані за 10 літню війну. Також до цього переліку варто додати і поранених, яких за статистикою завжди більше загиблих, як мінімум у тричі. Тож, загалом людські втрати росіян вже дорівнюють, понад 400 тисяч осіб. Це якби повністю знищили весь обласний центр у рф, наприклад, Брянск, з навколишніми селами. Та дивуватися марно, росія ніколи не рахувалася з людськими втратами, так було завжди. Так і буде далі, вони планують продовжувати рухатися у цьому напрямку.

Кремль каже, що втрат майже немає, всього кілька тисяч, але контрактна професійна армія закінчилась ще у улітку, тож їм треба ще мобілізація у 300 тисяч. До речі, мобілізацію на росії оголошували тільки під час світових воєн. Причому гребуть в армію рф усіх, хто дихає, навіть не дивлячись на стан людини та майже одразу кидають частину "мобіків" закривати важкі ділянки фронту, а решту тренують для повторних наступів.

Та російська армія продовжує казати, що все за планом,  настільки добре, що вчора колегія МО РФ заявила, що вік призову громадян буде до 30 років, а служити в армії будуть 2 роки. Також за 900 км від фронту чомусь створюють два міжвидові стратегічні територіальні об'єднання ЗС РФ - Московський і Ленінградський військові округи. Цікаво, а що ж трапилося? Чи може такі кремль не впевнений у своїх  пірамідках з бетону на кордонах Бєлгородської народної республіки та України?

Улюблений пушний звір росіян – підкрадається вже помітно. Та тільки його на росії не люблять помічати до останього та продовжуть свою мантру – про «все цели спецоперации будуть выполнены в полном объеме». Тільки самі росіяни за 10 місяців війни так і не зрозуміли, які ж то цілі взагалі, бо вони змінюються у пропаганді майже щомісяця.

Які ж ще здобутки кремля:

Нещодавно вище керівництво рф знов заявили, що війну почали, щоб Україна – не стала «анти-росією». Хочеться спитати, ну як вийшло? Путін увійде в історію, як руйнівник руського миру. Не тільки в Україні, а й у світі. Ставлення до російського народу, більшість з якого підтримує російського фюрера і війну, все більше стає відповідним та заслуженим в інших країнах. Культура відміни починає працювати.

Росіяни боялися отримати Україну у НАТО, та зараз альянс буде майже все 100 км від північної столиці рф завдяки Фінляндії і Швеції. Крім того весь Північний флот рф – потрапив у мішок між країнами НАТО. Ще одна така «многоходовочка» путіна.

Міфи про велич росії, її армії та путіна розвіялися на очах.У березні 2024 року на росії планується черговий фарс - президентські вибори. Та путіну зараз немає з чим на них йти, він стає обличчям поразки у війні, а росія ізгоєм у світовій політиці, та скоро вже в економіці. Російська армія, яка погрожує США та Європі вже 10 місяців намагається захопити Бахмут та ще кілька селищ на Донбасі. Причому, як кажуть навіть самі росіяни, найбоєздатнішими силами  виявилися найманці та в’язні, які воюють у ПВК. Ось така вона «друга армія світу». Тож, зараз ситуація на фронті, економіці та політиці не обіцяє путіну  хороших новин, тоді як російська пропаганда продовжує накачувати глибинний народ протилежним. Ну подивимося, яке задзеркалля вони намалюють.

Бренд України у світі тільки посилюється, а допомога союзників стає більшою.

Сьогодні вже 300 день «триденної війни», 100 000 «хороших» окупантів, Президент України зустрівся з Президентом США в Білому Домі, як почесний гість та обидва роблять фундаментальні заяви, що вселяють надію. Ми вже скоро отримаємо систему ПРО (не ППО) Патріот та чергову багатомільярдну допомогу. Хоча ще навіть рік тому джавеліни здавалися нам перемогою. Це знак, того що українці все роблять правильно, методично знищують ворога та живуть попри все. Бренд України став таким, до якого хочеться долучитися навіть наймогутнішим країнам світу. Вчора Бахмут, сьогодні Вашингтон. І так у всьому. За останній рік ситуація зі зростанням авторитету України зростає пропорційно з падінням поваги до росії. Ми дійсно стали «анти-росією» у всіх сенсах. І це дуже добре, бо ми нарешті зрозуміли хто ми є та якими ми маємо бути. Від тверджень пропагандистів, що України не існувало та подібної шовіністичної маячні, до росія «не має програти» бо розпадеться» та всі кремлівські злочинці  опиняться в Гаазі  - пройшло зовсім мало часу. Путінці, що знаходяться в глухому безвиході, шукають хоч найменшого приводу для поліпшення своїх позицій та будуть підвищувати ставки до останнього.  Та все одно кремль вже стратегічно програв, та залишається ще дуже небезпечним. Тепер з кожним днем сил у путінського режиму стає менше, а охочих хитати його у світі буде більше. Україна зламала хребет, залишилося не дати оговтатися скаженому звіру.

Олександр Казмірішин

Print Friendly, PDF & Email