П`ятий Міжнародний GR Форум успішно пройшов 26 травня у Стамбулі

Українська Асоціація професіоналів у сферах GR та лобізму – провідна організація Східної Європи, основна мета якої – розвиток сфери Government Relations як на державному, так і на міжнародному рівні. Асоціація регулярно організовує заходи глобального масштабу з метою посилення та розвитку всеукраїнського GR-комьюніті. Цього року організація вийшла на міжнародний рівень!

26 травня, спільно з Міжнародною асоціацією професіоналів у сфері відносин з владою (IGAPA), Українська Асоціація професіоналів у сфері GR та лобізму взяла участь у проведенні V Міжнародного  GR Форуму у Стамбулі, Туреччині.

Це одна з перших глобальних конференцій у світі, що в 2021 році зібрала в гібридному режимі, із дотриманням всіх карантинних правил,  найкращих юристів, лобістів, політиків, консультантів, професіоналів у сфері банкінгу та платіжних систем, впливових підприємців, PR та GR спеціалістів із США, Туреччини, Казахстану, Румунії, Індії, Греції, України, серед яких: Кендал Коффі (топ-юрист США), Фарук Актай, Сергій Клец, відомий американський лобіст Тім Шеллберг.

Кендалл Коффі на V Міжнародному GR Форумі

Тім Шеллберг на V Міжнародному GR Форумі

Впливові політичні консультанти Мустафа Огуз, Ердінч Мерт (Туреччина), народні депутати України Галина Янченко та Олександр Маріковський, доктор Ейюп Вурал Айдін (Туреччина), Аяжан Утеуова (Казахстан), успішні GR-професіонали Самет Серташ, Фатіх Кайя, професіонал з корпоративних справ Мехмет Орген (Туреччина), культурний дипломат Юлія Гершун (Україна), впливові підприємці Мохаммед Аділ Джейлан (Туреччина), CEO МАУ Євген Дихне, Білгін Халук (Туреччина), Ерхан Арслан, PR-професіонал Сітара Джабін, відомий громадський діяч, представник Українського інституту майбутнього Володимир Андрусів.

Самет Серташ – спікер на V Міжнародному GR Форумі. Один з найвппливовіших турецьких GR-спеціалістів («Herbalife Nutrition»)

Також Дімітріс Константеллос (Греція), Сурьяпрабха Садасіван (Індія), Егон Чолакян (США), Сефа Гомденіз (Туреччина), Шейх Казибек Алтай Улі (Казахстан), український сільськогосподарський фахівець Василь Штендера взяли участь у Міжнародному форумі GR як онлайн-спікери . Як активних учасників панельних дискусій, слід відзначити казахстанську PR-консультантку Юлію Челнокову, відомих українських громадських діячів Ірину Копаницю та Ганну Міщенко, українських політиків (Павло Полянський, Андрій Гордєєв, Яна Желяновська), впливових юристів (Сергій Лисенко, Анатолій Яровий) та багатьох інших.

Метою цьогорічного форуму стало обʾєднання найвпливовіших професіоналів на єдиній глобальній платформі задля розвитку співпраці українських політиків, громадських діячів, юристів, політичних консультантів, GR-спеціалістами із професіоналами з США, Туреччини, Казахстану, Греції, Індії, Румунії та інших країн.

Нагадаємо, що це вже далеко не перший GR Форум, організований Українською Асоціацією GR та лобізму. Приміром, IV Міжнародний GR-форум відбувся у Брюссельському прес-клубі 12 жовтня 2018 р. Він був організований за підтримки «SIC-Group International» та IGAPA. Доповідачами були досвідчені фахівці з питань GR, політики та медіа-експерти, такі як: Джон Франк (віце-президент, спеціаліст з питань GR у «Microsoft»), Франк Швальба-Хот (засновник «Партії зелених» у Німеччині; колишній депутат Європарламенту), Катерина Одарченко (президент Української асоціації професіоналів та лобістів GR) та багато інших.

Круглий стіл у межах IV Міжнародного GR-форум (12 жовтня 2018 р.)

Метою конференції було формування дискусійної платформи для обговорення нагальних проблем та створення групи ключових зацікавлених сторін для діалогу з представниками державного управління в європейському масштабі.

Катерина Одарченко – головний організатор V Міжнародного GR Форуму у Стамбулі

V Міжнародний GR Форум відзначився підтримкою цілої низки провідних українських та європейських партнерів: “NordPresse”, “Lenta UA”, “СтопКор”, “Громадське радіо”, “АЛЛАТРА ТВ”, “Час перших”, “Business Woman”, “КиевВласть”, “Ліга.net”, “Delo.ua”, “Капитал”, “Grushevskogo.5” та багато інших.

Офіційний транспортний партнер Форуму глобального масштабу — МАУ, що забезпечив проведення події на найвищому рівні.

Серед українських та міжнародних партнерів GR Фoруму важливу роль у проведенні заходу відіграли: Українська торгово-промислова палата, Міжнародна асоція українських та турецьких бізнесменів (TUID), Український інститут майбутнього, Українська асоціація платіжних систем, Київська школа державного управління імені Сергія Нижнього, ArtRamus — амбасадор міжнародного руху “White Ribbon”, Інститут демократії та розвитку “PolitA”.

V GR Форум у Стамбулі є продовжувачем ідейних традицій Української асоціації професіоналів GR та лобізму. Глобальна конференція пройшла успішно. Слідкуватимемо далі за успішною діяльністю організації.

Print Friendly, PDF & Email