Верховна рада України підтримала за основу та в цілому проект постанови №10007 про звернення до лідерів держав НАТО, Північноатлантичної ради і Парламентської асамблеї НАТО, національних парламентів держав-членів альянсу про надання Україні плану дій щодо членства в НАТО. За документ проголосували 243 нардепа, передає РБК-Україна.

ВР констатує, що з часу Революції гідності особливе партнерство між Україною та НАТО зазнало глибокихі якісних змін і вимагає нових форм інституційного діалогу.

"Верховна рада ... закликає лідерів держав-членів НАТО схвалити (на ювілейному саміті Альянсу в Лондоні в грудні 2019 роки) прогресивне бачення розвитку відносин з Україною, що призведе до її членства в Організації, і формально почати з нашою державою індивідуальний діалог рекомендацій і практичної підтримки, що становить план дій з приводу членства України в НАТО", - йдеться в тексті постанови.

Нагадаємо, сьогодні, 7 лютого, Рада схвалила в другому читанні законопроект №9037 про внесення змін до Конституції України щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства в Європейському Союзі та НАТО.

Print Friendly, PDF & Email