У Міністерстві внутрішніх справ України обговорили питання щодо фотографії на документи, що посвідчують особу та підтверджують її спеціальний статус, для деяких категорій осіб. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Проблеми при фотографуванні на документи відчувають люди різних віросповідань. На сьогодні, за стандартами встановлено, що на фотографії громадянин повинен бути без головних уборів. Це і викликає питання у представників деяких релігійних конфесій.

За словами заступника міністра внутрішніх справ Тетяни Ковальчук, в МВС повинні зробити все, щоб ніхто, незалежно від релігійної приналежності, не був скривджений.

Міністерство внутрішніх справ спільно з Державною міграційною службою звернулося в ДП «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» з проханням переглянути стандарти фотографування на документи.

На даний момент відомо, що питання зміни стандарту для фотографій на документи включені в план роботи інституту, так як він не відповідає сучасним технологіям.

Print Friendly, PDF & Email