Україна відкликає двох дипломатів зі складу статутних органів Співдружності Незалежних Держав відповідно до доручення президента України Петра Порошенка. Про це в п’ятницю, 1 червня, пише «Корреспондент», з посиланням на УНН.
Як повідомили в МЗС України, попри те, що свого часу Україна не підписала Статут СНД, представники нашої держави до 2014 року брали повноформатну участь у роботі 3 статутних органів Співдружності — Ради глав держав, Ради глав урядів і Ради міністрів закордонних справ. Після 2014 року українська сторона припинила свою участь у діяльності цих органів.
Також Україна мала свої квотні посади в координаційному органі СНД — Виконавчому комітеті (заступник голови Виконкому — Виконавчого секретаря СНД, директор правового департаменту, заступник директора департаменту економічного співробітництва — начальник відділу), проте в 2014 році відкликала своїх представників і з тих пір не заповнює ці квоти.
Згідно з веб-сторінкою представництва, співробітниками вказані Дарибогова Ольга Олексіївна, в. о. керівника Постійного представництва, радник, і Ткачук Вадим Володимирович — перший секретар.

 

Print Friendly, PDF & Email