Україна посилює оборону кордонів Сумської та Чернігівської областей задля недопущення повторного наступу з Росії. Також посилюється оборона кордонів із Білоруссю. Про це повідомив спікер Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі телемарафону.

«Останнім часом ми фіксуємо збільшення обстрілів у Сумській області, але до неї ще додається Чернігівщина. Водночас сили оборони України та прикордонники посилюють ці напрямки для того, щоб не допустити повторного вторгнення підрозділів збройних сил Російської Федерації», — зазначив він.

За словами Демченка, створення потужного угруповання, яке могло б зайти на територію України, зараз не фіксується.

«Також кордон посилюється з Республікою Білорусь, адже ми розуміємо, що ця країна підтримує РФ у війні, розв’язаній проти України. І ніколи ні ЗСУ, ані прикордонники не відкидали, що військові підрозділи цієї країни можуть приєднатися до війни Росії», — заявив спікер ДПСУ.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email