Станції Neckarwestheim та Isar 2 будуть відключені від мережі, але залишаться у режимі очікування. Їх задіють, якщо буде кризова ситуація.

Влада Німеччини має намір продовжити роботу двох із трьох останніх у країні атомних електростанцій до наступної весни через скорочення постачання природного газу із Росії. Про це повідомляє Der Spiegel у вівторок, 6 вересня.

За даними джерел у німецькому уряді, з такою пропозицією виступить міністр економіки й енергетики Німеччини Роберт Габек, пише Der Spiegel.

За планом, три останні у Німеччині АЕС мають зупинити наприкінці 2022 року у рамках плану країни з відмови від атомної енергетики. Одну з них, Emsland, справді закриють у визначений термін.

Дві інші АЕС – Neckarwestheim та Isar 2 – буде відключено від мережі, але їх залишать у режимі очікування, щоб, у разі кризової ситуації, задіяти їх.

Нагадаємо, місяць тому канцлер ФРН Олаф Шольц заявив, що доведеться затримати закриття трьох останніх АЕС у Німеччині, яке планували на кінець 2022 року.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email