Україна претендує на проведення чемпіонату світу з футболу у 2030 році. Наша країна офіційно приєдналася до спільної заявки Іспанії та Португалії на право проведення Мундіалю. Про це повідомляє офіційний сайт Української асоціації футболу.

"Федерація футболу Португалії та Королівська федерація футболу Іспанії залучили Україну до заявки на проведення Чемпіонату Світу-2030".

Обидві асоціації повідомили про своє прагнення УЄФА, який одразу висловив свою повну підтримку.

Приклад завзятості та стійкості українського народу надихає, тому ця ініціатива спрямована на здійснення вкладу у відновлення країни у період відновлення завдяки силі футболу.

Умови участі України у заявці будуть обумовлені та визначені згодом.

Тепер до Координаційного комітету з підготовки заявки на проведення Чемпіонату Світу-2030 на чолі з Антоніо Ларанхо входитимуть і представники української сторони.

Кандидатури Португалії, Іспанії та України відповідатимуть усім критеріям та дедлайнам подання заявки до ФІФА.

Ми віримо, що футбольна сім'я всього світу підхопить та підтримає цю ініціативу.

Ласкаво просимо, Україно, у заявку на Чемпіонат Світу-2030! — йдеться у спільному офіційному прес-релізі.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email