Британія підтримуватиме український народ у його боротьбі із загарбниками, скільки буде потрібно, запевнила прем'єр.

Мирна угода з Росією не повинна включати компроміс щодо українських територій. Про це заявила прем'єр-міністр Британії Ліз Трасс під час виступу на конференції керівної Консервативної партії Великобританії у Бірмінгемі в середу, 5 жовтня.

"Ми не повинні піддаватися тим, хто хоче укласти угоду, яка торгує українською територією. Вони пропонують заплатити життям українців за ілюзію миру. Ми стоятимемо з українцями, хоч би скільки часу це зайняло", - сказала глава британського уряду.

Трасс наголосила, що зараз український народ бореться не лише за свою безпеку, а й за безпеку Британії та демократію у всьому світі. Тому, висловила упевненість політик, Україна переможе у війні.

"Україна може перемогти. Україна має перемогти. І Україна переможе", - заявила прем'єр.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email