Сили оборони можуть встигнути розірвати сухопутний коридор Росії з окупованим Кримом до настання зими. Про це у неділю, 17 вересня, заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов, пише The Economist.

"Операцію з переривання сухопутного зв'язку між Росією та анексованим Кримом може бути завершено до приходу зими", - сказав він.

Він зазначив, що Україна, можливо, вже задіяла обмежену кількість своїх резервних військ, але Росія зараз знаходиться у відчаї, і "задіяла недостатньо сильні резерви, які вона не планувала розгортати до кінця жовтня".

"Всупереч тому, що Російська Федерація декларує, вона не має абсолютно ніякого стратегічного резерву", - підкреслив очільник ГУР.

Говорячи про темпи контрнаступу, Буданов вказав, що повільний темп просування проти окопаного і добре підготовленого ворога - це просто відображення реальності.

"Олівець сильний чи слабкий? Це залежить від того, як на нього дивитися". Контрнаступ триває. В України ще є час. До настання брудного сезону ще більше місяця. І це факт", - сказав головний розвідник.

Print Friendly, PDF & Email