Міністр закордонних справ Німеччини Зіґмар Ґабріель вважає, що у загостренні військового протистояння на Донбасі й зокрема у ситуації Авдіївці провина лежить на обох сторонах конфлікту. Про це він заявив у ефірі телеканалу ARD. Також, коментуючи свій візит до США, міністр висловив сподівання, що можливе зближення Росії та США буде йти не коштом Європи чи України, а навпаки принесе користь і решті світу:

«Ми всі повинні сподіватися, що США та Росія досягнуть домовленості, але лише не коштом України чи Європи. Проте якщо буде зниження напруженості між цими двома світовими державами, то це буде добре для розвитку подій у Сирії, для розвитку подій в Україні».

Нагадаємо, що нещодавній візит в Німеччину президента України Петра Порошенка був перерваний через загострення протистояння на Донбасі. Також, під час брифінгу, який президент Порошенко проводив разом із канцлером ФРН Ангелою Меркель, остання більше обговорювала проблему біженців в Європі ніж воєнну ситуацію в Україні, яка на той момент вже вийшла з-під контролю.

Print Friendly, PDF & Email