В Іспанії помер другий пацієнт із підтвердженою віспою мавп. Про це у суботу, 30 липня, пише The Guardian.

Центр координації попереджень та надзвичайних ситуацій у галузі охорони здоров’я (CCAES) повідомив, що обидва померли — молоді чоловіки. Причиною смерті другого пацієнта став енцефаліт, спричинений інфекцією.

Перший пацієнт із підтвердженою віспою мавп в Іспанії помер 29 липня.

За даними Національної мережі епідеміологічного нагляду (RENAVE), в Іспанії вже виявлено 4298 підтверджених випадків.

Вірус віспи мавп близький до вірусу чорної віспи, але не такий заразливий і смертельний. Захворювання, що викликається, протікає зазвичай легше — приблизно як вітрянка, і симптоми проходять самі по собі через кілька тижнів.

За першими симптомами мавпою віспу виявити досить складно – це температура, головний біль, біль у спині.

Від хвороби існує вакцина, яку рекомендується пропонувати найбільш схильним до захворювання категоріям населення — насамперед це чоловіки-гомосексуали та бісексуали, а також профільні медичні працівники.

Зазначимо, губернатор Нью-Йорка Кеті Хокул вирішила оголосити режим надзвичайного стану у штаті через спалах віспи мавп. Кожен четвертий випадок зараження США припадає на Нью-Йорк.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email