Державний фонд Катару Qatar Fund For Development у рамках ініціативи UNITED24 передав п’ять мільйонів доларів на медичну допомогу Україні. Про це у суботу, 30 липня, повідомляє прес-служба міністерства охорони здоров’я.

ММОЗ зазначили, що кошти підуть на придбання машин швидкої медичної допомоги.

Також кошти будуть спрямовані на закупівлю наркозно-дихальних апаратів для проведення інгаляційної анестезії під час хірургічних втручань у медустановах.

«Вперше за два місяці роботи UNITED24 на медичну допомогу було зроблено внесок від великого фонду. Такі пожертвування від фондів є критично важливими для нас, адже ми розуміємо, що одним платежем можемо закрити велику потребу», — заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Гроші від Qatar Fund For Development вже надійшли на рахунок МОЗ.

Qatar Fund For Development – ​​державний інститут розвитку, який від імені держави Катар зобов’язаний здійснювати проекти зовнішньої допомоги. Надає гранти, пільгові кредити, комерційні кредити, гарантії та інвестиції у розвиток.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email