Бюджет Європейського фонду миру, з якого зокрема виділялися кошти на військову допомогу Україні, витрачено та розплановано на 85-86%, що стане темою засідання Ради ЄС із закордонних справ 15 листопада у Брюсселі. Про це у п'ятницю, 11 листопада, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на анонімного чиновника Євросоюзу.

"Високий представник (ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель) стурбований фінансовою ситуацією Фонду. Він торкнеться цього питання наступного тижня і нагадає, що тепер ми маємо забезпечити фінансову стабільність Європейського фонду миру на довгострокову перспективу", - зазначив представник ЄС.

За словами чиновника, головними напрямками виділення коштів для ЄС, як і раніше, залишаються Україна, Африка та країни близького сусідства.

Представник ЄС повідомив, що, ймовірно, на засіданні 15 листопада докладно питання Європейського фонду миру розглядатися не буде, оскільки воно складне і потребує доопрацювання. Його остаточний розгляд може відбутися у грудні.

Європейський фонд миру є міжурядовим фондом, створеним державами-членами ЄС для фінансування операцій із підтримки миру. Україна отримала від Фонду загалом 3,1 мільярда євро.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email