Російські окупанти знищили всю енергетичну систему Херсона. Про це у п'ятницю, 11 листопада, повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі Суспільного.

Він також зазначив, що енергетики докладуть максимум зусиль, щоб відновити подачу електроенергії найближчим часом.

"Потрібно подивитися на ті регіони, де взагалі немає світла. Це сьогодні звільнений Херсон. Там окупанти зруйнували всю енергосистему. Там не те щоб графіків, там взагалі немає електроенергії", - сказав чиновник.

При цьому Сахарук зазначив, що після деокупації Київської області поновлення енергосистеми зайняло 30 днів.

За його словами, стільки ж триватимуть і роботи на звільненій частині Херсонської області.

Раніше в ДТЕК розповіли, що аварійні та погодинні відключення світла у центральному та північному регіоні України продовжуються через дефіцит електроенергії. У тому випадку, якщо російські окупанти знову не влаштовуватимуть обстріли інфраструктури, відремонтувати пошкоджені лінії електропередачі можна через два тижні.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email