У Венесуелі стартували найбільші в історії держави цивільно-військові навчання «Двохсотріччя Ангостури — 2019», передає Anadolu. Навчання приурочені до 200-річного ювілею Ангостурський конгресу, який був скликаний 15 лютого 1819 року за ініціативою Симона Болівара в місті Ангостура — столиці звільнених від іспанського панування провінцій Венесуели.

За військовим парадом з нагоди початку навчань в штаті Міранда спостерігали президент Ніколас Мадуро, міністр оборони Володимир Падріні Лопес, командувачі сухопутними військами і ВПС.

Звертаючись до військових, Мадуро нагадав виступ Симона Болівара під час Ангостурський конгресу, який визначив основні принципи боротьби за незалежність.

«І ось Збройні сили тут, тут і люди, які захищали честь і гідність Батьківщини і боролися за незалежність протягом 200 років. Геть Дональда Трампа, геть загрози! », — сказав президент.

У навчаннях, які триватимуть до 15 лютого, буде перевірена боєготовність венесуельської армії і можливість її спільних дій з ополченням.

Нагадаємо, що Ніколас Мадуро підтвердив свій намір провести дострокові парламентські вибори. 

Print Friendly, PDF & Email