Сполучені Штати вшановують пам’ять загиблих в результаті нападу на синагогу в місті Піттсбург, повідомляє Голос Америки. 

Протягом трьох днів будуть спущені прапори на усіх урядових будівлях США. Крім того Дональд Трамп наказав приспустити прапори у всіх посольствах, консульських установах, на військових об’єктах та кораблях ВМС США. Президент США назвав це «знаком урочистої поваги до жертв жахливого акту насильства».

У багатьох містах країни, як на західному, так і на східному узбережжях, а також в Канаді в неділю пройшли міжконфесійні меморіальні заходи.

Перед початком деяких матчів Національної футбольної ліги оголошувалася хвилина мовчання.

Професійна хокейна команда Vancouver Canucks також завмерла в мовчанні перед грою з Піттсбурзькими суперниками, командою Pittsburgh Penguins, у пам’ять про загиблих.

У Франції в неділю ввечері загасили вогні на Ейфелевій вежі. 

Нагадаємо, що нападником виявився 46-літній Роберт Бауерс. Він скоїв злочин на підставі ненависті. За кілька хвилин до атаки Бауерс опублікував повідомлення в якому сказано, що він не може спокійно дивитися як влада допускає в країну мігрантів та загарбників, які вбивють американців. «Я не можу спокійно сидіти і дивитися на те, як вбивають мій народ. Я йду », — написав він.

В результаті нападу загинуло 11 осіб. Бауерсу пред’явлені звинувачення з 29 пунктів. прокуратура буде добиватися вищої міри покарання, смертної кари.

Print Friendly, PDF & Email