Російські військові в окупованому Скадовську Херсонської області публічно стратили 56-річну місцеву мешканку, медсестру Тетяну Мудренко за вигук "Скадовськ – це Україна!" Про це повідомляє Financial Times із посиланням на слова сестри страченої жінки Наталії Чорної.

Зазначається, що Мудренко працювала медсестрою та активно протестувала проти російської окупації.

Один із останніх конфліктів стався на початку жовтня, коли вона відчитала українських поліцейських за співпрацю з російськими військовими та викрикнула "Скадовськ - це Україна!"

За свідченнями очевидців, після цього жінку та її громадянського чоловіка, 60-річного Анатолія Орєхова, затримали.

А 15 жовтня Чорній повідомили, що її сестра мертва.

Жінка зателефонувала сестрі Мудренка та повідомила, що "Таню повісили. Їй щось влили до рота, а потім повісили перед будівлею суду".

Чоловіка Мудренка Орєхова звільнили, у нього була зламана рука та сліди побоїв. Йому дозволили поховати дружину. Після похорону він знову зник.

Чорна зазначила, що зателефонувала до місцевого моргу, проте з жінкою відмовилися говорити. А через деякий час їй все ж таки надіслали свідоцтво про смерть сестри, де причиною була названа "механічна асфіксія".

Як зазначає FT, деякі деталі, пов'язані з ймовирним викраденням та смертю Мудренко, неможливо було перевірити, оскільки вони відбувалися у зонах, недоступних для західних журналістів.

При цьому видання проаналізувало свідоцтво про смерть Мудренко, а також слова місцевих мешканців та очевидців, які підтверджують свідчення Чорної.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email