Будь-яке застосування ядерної зброї президентом РФ Володимиром Путіним матиме катастрофічні наслідки для нього та його країни. Про це заявив Державний секретар США Ентоні Блінкен у рамках зустрічі міністрів закордонних справ G7 у Німеччині, повідомляє у п'ятницю, 4 листопада, CNN.

"Разом з G7 країни всього світу дають зрозуміти президенту Путіну, що будь-яке застосування ядерної зброї буде катастрофою для нього та для Росії", - сказав Блінкен.

Держсекретар також висловився щодо обмеження цін на російську нафту, встановленого Великою сімкою, що є ключовим способом, за допомогою якого альянс намагається покарати Росію за вторгнення в Україну.

Він применшив побоювання, що такий механізм може дати зворотний ефект і призвести до зростання цін на газ на тлі загроз Кремлю відмовитися від продажу нафти країнам, які введуть граничну ціну.

"Це забезпечення подальшого надходження енергії на ринок для задоволення попиту. А по-друге, щоб обмежити можливості президента Путіна набивати свої кишені за рахунок доходів від продажу енергоносіїв для підживлення та фінансування війни проти України. Я вважаю, що цей механізм допоможе нам зробити саме це", - сказав Блінкен.

Як повідомлялося, міністри країн Великої сімки у спільній заяві за підсумками зустрічі заявили, що G7 готові відреагувати на будь-яке застосування РФ хімічної, біологічної чи ядерної зброї.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email