У знімальної групи ТСН, що працювала у Рівному викрали апаратуру. Про це йдеться у повідомлені на сайті телеканалу: «Просто в середмісті зловмисник відкрив автомобіль і вийняв камеру Panasonic AJ-P270, штатив, брендований мікрофон, а також комплект акумуляторів та світла. Інцидент стався близько другої години дня, за адресою вул. Данила Галицького, 19».

«Після виявлення крадіжки знімальна група викликала поліцію. Слідчо-оперативна група, правоохоронці опитують свідків, вилучають відео з камер спостереження, перевіряють відбитки пальців, також на місці працюють кінологи. Слідчі розглядають як одну з версій те, що крадії могли стежити за автомобілем ТСН. Також припускають, що машину відкрили за допомогою спеціального зчитувального пристрою – скімера» — нагнітає канал ТСН, відповідно до свого «фірмовjuj стилю».

Отже, попри присутність кінологів та ствердження що на апаратурі ТСН є серійні номери з якими її не візьме ані ломбард ані перекупник краденого, головною версією ТСН стала не побутова крадіжка, а професійна діяльність. ТСН вважає, що викрадення апаратури є помстою кореспондентам за репортажі про бурштинові війни, або про ймовірні зловживання під час тендерів.

Print Friendly, PDF & Email