Президент РФ Володимир Путін підписав закон про посилення покарання для «злодіїв в законі», Про це повідомляє Интерфакс з посиланням на офіційний інтернет-портал правової інформації.

Згідно з новими нормами, Кримінальний кодекс доповнюється статтею «заняття вищого положення в злочинній ієрархії», яка передбачає, в тому числі, покарання за цей злочин у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з можливим штрафом до 5 млн рублів.

При цьому закон виключає можливість умовного засудження.

Крім того, з частини першої статті 210 КК РФ виділена в самостійну частину норма, яка передбачає покарання за створення злочинного співтовариства з метою здійснення одного або декількох тяжких або особливо тяжких злочинів або керівництво злочинним співтовариством або входять до нього структурними підрозділами.

Сюди ж пропонується віднести норму про координацію дій організованих груп, створення стійких зв’язків між ними, розробка планів і створення умов для вчинення злочинів організованими групами, розділ сфер злочинного впливу і (або) злочинних доходів між такими групами.

Нагадаємо, що Нацполіція України оголосила в розшук кримінального авторитета Володимира Тюріна, якого звинувачують в замовлені вбивства колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова.

Print Friendly, PDF & Email