Санкції викликали гострий дефіцит медичних препаратів у Росії. Це спричинило перенесення планових операцій на невизначений термін. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Військові РФ активно обговорюють наказ МОЗ Росії, згідно з яким усі російські регіони зобов'язали створити недоторканний запас лікарських засобів на чотири місяці.

Поява такого наказу може бути пов'язана з низкою причин. Зокрема вплив міжнародних санкцій на економіку. Фармацевтична галузь РФ неспроможна забезпечити виробництво достатньої кількості необхідних лікарських засобів. У Росії сьогодні взагалі не ведеться виробництво сучасних лікарських засобів.

Постачання медикаментів з-за кордону можуть також припинитися через збільшення інтенсивності бойових дій, збільшення санітарних втрат загарбників.

Російські хірурги визнають, що запас медикаментів різко зменшується. Відновлення запасів не провадиться. Дефіцит провокує значне зростання цін на медичні препарати.

Затверджені календарні графіки проведення планових операцій доводиться докорінно переглядати – вони переносяться на невизначений термін. Допомогу планується надавати лише хворим, які потребують невідкладного оперативного втручання.

Як відомо, Сербія відмовляється запроваджувати санкції проти Росії через війну проти України, незважаючи на те, що ця країна націлена на євроінтеграцію. Президент Вучич заявив, що приєднається до європейських санкцій лише якщо над Бєлградом "нависне дамоклів меч".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email