У Мелітопольському районі Запорізької області можливий дуже швидкий контрнаступ ЗСУ, оскільки там широкий степ. Про це у суботу, 12 листопада, розповів радник ВП Олексій Арестович в ефірі Фейгін Live.

За його словами, цей район дуже сильно відрізняється від Херсонської області, і воювати в Мелітопольському районі "одне задоволення".

"Мелітопольщина, Запорізька область дуже сильно відрізняється від Херсонської… - там набагато менше іригаційних споруд, які є перешкодою, і такий широкий вільний степ, яким навіть поза дорогами можна дуже спритно просуватися і наступати дуже швидко. Швидше, ніж по Харківській області", - сказав Арестович.

Він зазначив, що противник це розуміє, саме тому риє укріплення на півночі захопленого Криму.

Арестович додав, що там "дуже швидко може все статися".

Раніше голова Меджлісу закликав росіян терміново залишити Крим, не відкладаючи на "потім" і не сподіваючись на російське "авось".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email