За дослідженням ВГО «Комітет виборців України» п’ятнадцять народних депутатів не проголосували в травні жодного разу, 71 народний депутат пропустили 90% голосувань Ради, що є найгіршим показником з початку року.

Всього за місяць відбулося 12 пленарних засідань, на яких було проведено 462 голосування

 Серед депутатів, які не проголосували жодного разу (не натискали «за», «проти», «утримався»): Вадим Рабінович і Юхим Звягільський («Опозиційний блок»), Євгеній Мураєв, Дмитро Ярош, Андрій Білецький, Костянтин Жеваго, Сергій Мельничук (позафракційні), Петро Сабашук, Віталій Чепинога (БПП), Денис Дзензерський (НФ).

Вони, за даними КВУ офіційно пропустили голосування ВР з невідомих причин.

«У травні 71 народний депутат пропустили 90% голосувань Ради. Це вдвічі більше, ніж у квітні і загалом є найгіршим показником із січня 2018 року, коли майже не голосували 127 нардепів. Також цікаво, що частина політиків вже офіційно оформили відпустки», —  зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Попри це він наголошує, що травень був відносно продуктивним місяцем у роботі ВР. Загалом було прийнято понад двадцять законодавчих актів, серед яких закон про трансплантацію органів. Також у першому читанні було прийнято скандальний законопроект щодо заборони пальмової олії та розблоковано діяльності Держбюро розслідувань. 

Print Friendly, PDF & Email