У Пентагоні вважають, що Збройні сили України навряд чи зможуть відвоювати окупований росіянами Крим у найближчому майбутньому.

Про це пише видання Politico з посиланням на джерела в Міністерства оборони США.

Зазначається, що про це йшлося на засекреченому брифінгу для членів Комітету з питань збройних сил Палати представників Конгресу США.

Наразі незрозуміло, що привело учасників брифінгу до таких висновків, наголошує видання. Але, за словами трьох осіб, як знають зміст зустрічі, Пентагон не вірить, що Україна "має або скоро матиме здатність витіснити російські війська з тимчасово окупованого півострова".

Четверте джерело сказало, що брифінг "був більш двозначним, але суть залишилася незмінною: перемога України в наступі з метою відвоювання незаконно анексованої території - не гарантована".

Серед учасників брифінгу були Лора Купер, заступниця помічника міністра оборони США у справах Росії, України та Євразії, і генерал-лейтенант Дуглас Сімс, директор з питань операцій Об'єднаного штабу.

"Ми не будемо коментувати закриті брифінги, а також не будемо говорити про гіпотетичні можливості або спекулювати на потенційних майбутніх операціях... З точки зору здатності України боротися і відвоювати свою суверенну територію, їхні чудові результати у відбитті російської агресії і постійна адаптивність на полі бою говорять самі за себе", - заявила прессекретарка Пентагону Сабріна Сінгх.

Print Friendly, PDF & Email